Hledám dárkyni

   

Žen, které potřebují darovaná vajíčka, bohužel stále přibývá a naopak centra asistované reprodukce se potýkají s téměř katastrofálním nedostatkem žen ochotných oocyty darovat. Proto v řadě center vznikají pořadníky, do kterých se příjemkyně registrují a čekají, až na ně přijde řada. To mnohdy trvá nejen spoustu měsíců, ale většinou více než rok a často i déle.

Jedinou možností, jak nekonečné čekání zkrátit, je přivést do centra vhodnou dárkyni. To ženě zajistí posun na začátek pořadníku a čekání se tak zkrátí jen na několik týdnů.

 

Momentálně hledám dárkyni pro tyto ženy:

 

Praha - 4 ženy

západní Čechy - 2 ženy

 

Slovensko - 2 ženy

 

Pomozte některé z těchto žen zkrátit její cestu za miminkem. Můžete ji kontaktovat naším prostřednictvím.

 

Náš tip: Vybírejte nejlépe podle místa bydliště, protože centrum asistované reprodukce budete muset navštívit několikrát po sobě nejen pro provedení nezbytných vyšetření, ale i během stimulace.

 

V případě, že se rozhodnete, některé ženě pomoci, napište nám na e-mail darkyne@email.cz kontakt a základní informace o vás a my jí vše předáme.

 

Nezapomeňte! Dárcovství je anonymní, takže oocyty nebudete darovat přímo vybrané ženě, ale pouze ji posunete v pořadníku.

 

Děkujeme vám!

 

Potřebujete darovaná vajíčka? Hledáte dárkyni?

 

Napište nám a my vás zařadíme do seznamu.

Do e-mailu uveďte jméno (přezdívku), město, kde se léčíte, a kontakt na vás.

 

 

 

 

 

Upozornění: Provozovatel těchto stránek shromažďuje, uchovává a zpracovává osobní údaje dárkyň a příjemkyň ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění. Všechny poskytnuté informace jsou považovány za důvěrné!